Sympatická jojkárka sa na Silvestra stala dvojnásobnou mamou a k chlapčekovi Robkovi tak pribudla malá princeznička Eliza. Rovnako ako mnoho iných mamičiek, aj Soňa Skoncová počas tehotenstva pribrala. Už teraz však vie, že s nadbytočnými kilami opäť poriadne zatočí!

Moderátorka relácie TopStar priviedla na svet prvé dieťatko v marci 2021. Soňa Skoncová vtedy ostala v nepríjemnom šoku, pretože vôbec netušila, že väčšie bruško bude mať ešte aj po pôroode. Teraz je už tmavovláska oveľa skúsenejšia a svoju postavu vníma úplne inak.

sona skoncova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Tentokrát si dávam dosť načas, som úplne v pohode, vysporiadaná s tým, že môžem týchto prvých 6 týždňov naozaj oddychovať, venovať sa hlavne malej a potom konečne už začnem so sebou niečo robiť. Hrozne sa na to teším, pretože budem mať chuť do leta schudnúť,” prezradila influencerka, ktorá sa vo videu ukázala s popôrodným pásom cez brušné partie.

Soňa za deväť mesiacov pribrala 25 kilogramov. „10 kíl išlo dole a 15 ešte musím do svojej pôvodnej váhy dať dole,” dodala celebritná mamička.

 

ZdrojFoto: Instagram/sonaskoncova