Príťažlivú tmavovlásku poznajú Slováci nielen z obálok časopisov, módnych prehliadok, ale aj ako skvelú moderátorku šoubiznisovej relácie Top Star. Do nej si Soňa Skoncová posledný rok odskakovala z materskej dovolenky, ktorá sa jej nečakane predlžuje. 15-mesačnému Robkovi totiž pribudne súrodenec!

Rodáčka z Prievidze sa minulý rok v marci stala prvýkrát mamou, keď na svet priviedla rozkošného chlapčeka menom Robko. Z bábätka je už dnes veľký chlapček, ktorý behá po vlastných nožičkách a skúma okolitý svet.

sona skoncova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Avšak influencerka nedávno šokovala verejnosť, keď oznámila, že je opäť tehotná. „Bolo to prekvapenie aj pre nás. Nebolo to úplne plánované bábätko, ale tešíme sa, pretože každé dieťa je dar,“ prezradila Soňa Skoncová pre Top Star.

Hoci si 35-ročná kráska chcela po prvom dieťatku trošku oddýchnuť, ďalšieho potomka sa už nevie dočkať a postupne zásobuje Instagram fotkami s rastúcim bruškom. Pôvabná modelka dokonca pozná pohlavie druhej ratolesti, no informáciu si s partnerom Robom zatiaľ nechávajú ako sladké tajomstvo len pre seba. 

sona skoncova

Zdroj/Foto: Instagram/sonaskoncova, joj.sk