JOJ-kárska moderátorka Soňa Skoncová nosí pod srdcom svoje prvé dieťatko, ktoré už čoskoro na svete privíta spoločne s dlhoročným priateľom Robom. Budúci rodičia sa ratolesti nemôžu dočkať a starostlivo pripravujú domov pre nového člena rodiny. Atraktívna tmavovláska sa teraz sledovateľom na sociálnych sieťach pochválila naozaj originálnou postieľkou pre bábo. 

Soňa fanúšikom na Instagrame predstavila dychberúcu izbičku pre chlapčeka už dávnejšie, no teraz bližšie upozornila na spomínanú postieľku z bukového dreva, ktorá sa okrem okázalého dizajnu pýši aj svojou funkčnosťou.

soňa skoncová bruško

Drevenú dánsku postieľku značky Sebra môžu mamičky využívať po celé roky, a to vďaka návrhu architekta Viggoa Einfeldta, ktorý detské hniezdočko prispôsobil tak, že sa dá predĺžiť na 155 cm. Na spánok pre ratolesti tak poslúži približne až do 7-mich rokov.

Nielen matný lakovaný povrch s viditeľnými zrnami odlišuje postieľku od iných – detská značka má na ňu dokonca patent a je zaradená medzi pamiatky dánskeho národného dedičstva. Ak by ste chceli dieťaťu dopriať takýto “peliešok”, pripravte si peňaženku – cena je 900 eur. V prípade žeby ste si želali naturálny vzhľad, aký má modelka Soňa Skoncová, doplatíte ďalších 30 eur.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/littleone.sk, littleone.sk | Foto: Instagram/sonaskoncova