Uplynulý víkend sa na Slovensku niesol v znamení jednej z najväčších akcií roka, kam zavítali všetci nadšenci dobrej hudby a zábavy. Na Grape sa okrem iných známych krások ukázala aj Soňa Skoncová, ktorá svojej povesti štýlovej ženy neostala absolútne nič dlžná!

Úspešnú kariéru Sone Skoncovej odštartovala súťaž krásy, kde v roku 2009 obdržala titul 1. vicemiss. Z brunetky sa tak následne stala jedna z najvyhľadávanejších slovenských modeliek, ktorá sa o pár rokov neskôr stala i súčasťou tímu TV JOJ, pričom Soňa má pod palcom šoubiznisovú reláciu TOP STAR.

Sona Skoncova

O atraktívnej moderátorke, pred ktorú minulý rok jej priateľ Robo pokľakol s presteňom v ruke, je však známe i to, že má vycibrený módny vkus, dýchajúci americkým štýlom. Preto vždy, keď je tá správna príležitosť, Soňa sa na svojom outfite poriadne vyšantí a všetkým prítomným vytrie zrak!

Inak to nebolo ani na víkendovom hudobnom festivale Grape, kde bola známa kráska v 25-tisícovom dave rozhodne neprehliadnuteľná! Farebný dvojdielny komplet, doplnený mini luxusnou kabelkou Louis Vuitton, šmrncovými okuliarmi a mladistvými účesom zo Sone spravili jednoznačnú bohyňu!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/sonaskoncova