Tak toto je poriadne prekvapenie! O topmodelkách Simone Krainovej a Andrey Verešovej je všeobecne známe, že sa nemajú príliš v láske a dlhé roky si prostredníctvom médií posielajú štipľavé odkazy. Na každej spoločnej akcií sa však hrajú na najlepšie kamarátky a inak tomu nebolo ani na festivale v Karlových Varoch! Žeby dámy konečne zakopali vojnovú sekeru?

Buď sú naozaj dobré herečky alebo sa konečne vykašlali na dlhé roky ťahajúci sa konflikt. Reč je o úspešných topmodelkách Simone Krainovej (44) a Andrey Verešovej (37), hlavných hviezdach Moët párty, ktorá sa už tradične koná tesne pred ukončením filmového festivalu v Karlových Varoch. Napriek tomu, že sú krásky dlhoročnými sokyňami, celý večer pózovali fotografom v objatí a s našpúlenými perami ako najlepšie kamarátky. Obe mali na sebe poriadne vyzývavé šaty z dielne návrhárky Jany Pištejovej, ktorá mala byť taktiež dôvodom jedného z ich konfliktov. Pred objektívmi im to bolo zjavne jedno, a tak predviedli odvážne róby, ktoré zakrývali doslova to najnutnejšie. Napriek tomu, že obe vzájomnú averziu popierajú, je všeobecne známe, že sa nemajú v láske.

Vyjadrenia Andrey Verešovej na adresu Simony Krainovej:

  • Filmový festival v Karlových Varoch 2011: „Simona, pobozkaj mi môj krásny zadoček.”
  • Filmový festival v Karlových Varoch 2012: ,,Je to chudera, ktorá tu nemá ani manžela.”
  • Český Ples v opere 2016: Simona Krainová zahviezdila v šatách od Jany Pištejovej, dvornej návrhárky Andrey Verešovej. Andrea sa vyjadrila, že ju Simona kopíruje.

Je otázne, či za štipľavými odkazmi stojí vážny konflikt alebo vzájomná závisť, je však isté, že dámy na spoločných akciách predvádzajú slušné herecké výkony. Inak tomu nebolo ani pri príležitosti 25. výročia istej cukrovinky, kedy spolu s úsmevom na tvári krájali jednu tortu. Či je aj tohtoročný filmový festival chabou pretvárkou, vedia len ony samé, no my musíme skonštatovať, že obe vyzerali počas večierka rovnako dobre. :-)

Krásnu Andreu Verešovú v Karlových Varoch môžete vidieť —TU—

 

Zdroj: pluska.sk, topky.sk | Foto: Instagram, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ňussi
Študentka médií, ktorá miluje písanie. Zameriavam sa na krásu, trendy, módu, šoubiznis a aktuálne dianie. Budem veľmi rada, ak vás moje články pobavia, či vyplnia voľný čas. Príjemné čítanie. :-)