Tím odborníkov v šou Svadba na prvý pohľad sa rozhodol spojiť Vieru s Michalom, vďaka čomu sa z dvoch neznámych ľudí stali manželia. Napriek tomu, že všetky testy ukázali, že by z nich mal byť dokonalý pár, realita je úplne iná. 

Hoci to na svadbe Vierky a Michala vyzeralo naozaj rozprávkovo a všetci si mysleli, že medzi novomanželmi prebehla iskra, ich vzťah sa nerozvinul a momentálne sú na bode mrazu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ostatné páry v tomto experimente sa počas medových týždňov vzájomne spoznali a mali k sebe blízko, no najstaršia dvojica ide na všetko veľmi pomaly. Doteraz sa Vierka s Michalom nedržali ani za ruku a o puse sa v ich prípade taktiež hovoriť nedá. Ženích sa preto rozhodol zakročiť a požiadal o pomoc psychológa z markizáckej šou.

,,Vierka, ako by to mohlo prebiehať najbližšie týždne?” zaujímal sa odborník. ,,Ja si to neviem predstaviť!” tmavovláska zaujala naozaj tvrdé stanovisko. Nevesta dokonca nechce vyskúšať so svojím manželom spoločné bývanie – odišla do Ružomberka a Michal ostal v Bratislave. Ako sa celá situácia nakoniec vyvinie, sa dozvieme v piatok večer na Markíze.

viera a michal

Viera a Michal svadba na prvy pohlad

Zdroj/Foto: Voyo, Instagram/tvmarkizaofficial