Zuzana Porubjaková sa len pred pár dňami pochválila nečakanou novinkou. Už čoskoro sa z nej stane dvojnásobná mamička, pričom mnohých divákov zaujímalo najmä to, čo sa stane s jej postavou Simči v seriáli Oteckovia. To by ste nečakali!

Po herečke Márii Bartalos, ktorá je aktuálne už pár týždňov na materskej dovolenke, sa z informácie o radostnom očakávaní môže tešiť aj ďalšia tvár z Oteckov. Zuzana Porubjaková svoje tehotenstvo tajila až do 6 mesiaca, pričom má planovaný termín pôrodu stanovený na tento september.

Pokiaľ ste pravidelným fanúšikom rodinného trháku, rozhodne vás zaujíma i to, aký bude osud seriálovej Simči. Stratí sa z deja rovnako ako jej predchodkyňa Linda? Nemusíte sa báť, pri sympatickej tmavovláske to réžia vymyslela úplne inak.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Podľa informácií magazínu Plus jeden deň sa má totiž Zuzkine tehotenstvo preniesť rovno do seriálu. Slobodná Simča sa tak má ocitnúť v druhom stave, avšak meno budúceho otecka si réžia necháva len pre seba. Pravdou ale je, že len pred krátkym časom mala svojrázna čašníčka pomer s Alexom (Braňo Deák), a tak je možné, že táto úloha pripadne rovno jemu.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/Oteckovia, YouTube, TV Markíza