Šoubiznis Šokujúci zásah záchranárov: Janko Kroner má byť opäť na psychiatrii!

Šokujúci zásah záchranárov: Janko Kroner má byť opäť na psychiatrii!

Obľúbený divadelný a televízny herec Janko Kroner sa stiahol do úzadia, keďže ho začali trápiť ťažké depresie. Najnovšie sa objavili informácie o zásahu zdravotníkov v jeho obydlí, pričom následne mal byť tento legendárny umelec hospitalizovaný v nemocnici. 

,,V dome v Žilinskom kraji, kde posledné obdobie žil, musela zasahovať záchranka. Janko bol prevezený do nemocnice,” prezradil neznámy zdroj o hercovi Kronerovi pre denník Nový Čas. Teraz na povrch vyšli ďalšie údajné skutočnosti o jeho momentálnom umiestnení.

Portál eReport.sk uvádza, že disponuje zdrojom informácií, ktoré hovoria o pokuse 64-ročného herca o samovraždu. ,,Je hospitalizovaný v nemocnici v Trstenej na psychiatrickom oddelení,” internetový magazín uvádza citáciu anonyma z radov polície.

K čomu presne 7. januára v dome Janka Kronera došlo, zatiaľ nevedno, keďže ani riaditeľka Domu sociálnych služieb v Lokci, kde mal byť rodák z Považskej Bystrice v poslednom období umiestnený, nechcela pre eReport.sk uviesť bližšie podrobnosti.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: eReport.sk, cas.sk | Foto: YouTube – Televízia JOJ, Instagram/tvjoji z