Herečka Silvia Šuvadová sa nedávno poriadne zviditeľnila vďaka kontroverznému projektu Farma X, kde sa divákom ukázala v pravom svetle. Milovníčka mystických vecí medzi nebom a zemou však prekvapovať naďalej neprestáva – fanúšikov pred pár dňami parádne ohúrila priam zarážajúcou snímkou!

Šuvadová už počas pobytu v rybárskej osade medzi ostatnými hráčmi poriadne vynikala. Hoci sa ľuďom jej mierumilovná povaha a nekonfliktné správanie veľmi páčili, názory na neustále meditácie v lese či zdĺhavé riešenie filozofických tém už boli trošku rozporuplnejšie.

smahel suvadova

Pravdou ale zostáva, že známa Slovenska si v živote razí vlastnú cestu a reakcie okolia si príliš nevšíma. Tentokrát však prekonala snáď všetky očakávania uverejnením fotografie zobrazujúcej Silviu tak, ako sme ju ešte nevideli.

Herečka si totiž pomocou špeciálnej aplikácie nechala vytvoriť vlastnú podobu tváre s približne 30 ročným rozdielom. Šuvadová sa tak ukázala ako starnúca babka, čím chcela poukázať na pominuteľnosť vonkajšej krásy. „Budeš ma milovať, aj keď už nebudem mladá a krásna?“ okomentovala rečníckou otázkou netradičnú snímku. Ako sa vám páči Silvia Šuvadová ako babička? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

silvia suvadova

Zdroj/Foto: Instagram/silviasuvadova