Šoubiznis Šokujúci VERDIKT lekárov: Martin Šmahel prehovoril o stave jeho dcéry!

Šokujúci VERDIKT lekárov: Martin Šmahel prehovoril o stave jeho dcéry!

Martin Šmahel prešiel pred pár dňami peklom, aké si vie predstaviť len máloktorý rodič. Po tom, čo sa jeho dcérka narodila takmer v šiestom mesiaci tehotenstva, musela absolvovať oživovanie po zrážke sanitky s osobným vozidlom, následkom čoho bola neodkladná operácia.

Verejne známy moderátor o týchto náročných momentoch najnovšie prehovoril aj pred televíznymi kamerami. Dôvodom bol fakt, že sa na Slovensku nachádza viacero rodín trápiacich sa s podobnými ťažkosťami, a tak sa rozhodol podporiť ich zverejnením jeho postoja a priniesť kúsok svetla do chvíľ plných strachu o život predčasne narodených detí.

My sme tŕpli už druhýkrát. Pretože prvýkrát pri pôrode maličkého bábätka a druhýkrát pri tom, že sme sa dozvedeli, že sa stala nehoda našej dcérke. Sú to také dosť veľké rany, Šmahel opisoval situáciu, kedy sa z médií dozvedel o spomínanej autonehode.

Televízny moderátor následne uviedol aj aktuálny stav, v akom sa dnes jeho druhá dcérka nachádza. To dieťatko tu chce byť, to je úplne jednoznačné, lebo keby nie, tak myslím si, že by ani jednu z týchto skúšok nedalo, zamýšľal sa nahlas, pričom bolo na ňom vidieť, že sa jedná o naozaj citlivú tému a slová sa hľadajú len veľmi ťažko.

Nečakaný verdikt lekárov

V tom však Martin prezradil niečo, čo nikto v štúdiu nečakal. Ja vám poviem úprimne, že nám lekári už v štvrtom mesiaci povedali, že to dieťa nikdy žiť nebude, tlmočil slová odborníkov, ktoré vyrazili dych i prítomným moderátorkám.

V tehotenstve boli problémy, ktoré naznačovali lekárom, poviem to tak drsne, že to je už blízky potrat, doplnil svoje slová s tým, že hlavným problémom mala byť chýbajúca plodová voda.

Celý rozhovor so Šmahelom o nehode dcérky Emy

Zdroj/Video: YouTube/TV Markíza | Foto: Instagram/MartinSmahel, Facebook/Polícia SR, YouTube, Pixabay.com