Zábavný Vietnamec neustále na Farme 14 porušuje pravidlá, a preto sa umelá inteligencia Alica rozhodla Minha potrestať. To sa výbušnému súťažiacemu, samozrejme, nepáčilo a opäť si začal baliť kufre s tým, že chce odísť domov.

Minh Nguyen Anh určite patrí medzi najvýraznejšie postavy tohtoročnej šou. Okrem toho, že dobrodruhovia majú s mládencom vždy postarané o zábavu, viackrát sa už stalo, že Aziat neudržal zlosť na uzde a jeho slovný útok schytali mnohí na statku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

20-ročný manikér často nerešpektuje zákony Farmy 14, a preto prišiel trest. Umelá inteligencia ho automaticky zvolila za sluhu a dala mu tri životy — za každé porušenie pravidiel jeden život ide dole. Ak si Minh minie všetky tri šance, z televízneho gazdovstva musí automaticky odísť.

Keďže Alica už určila prvého sluhu, farmár týždňa Tamáš mal zvoliť druhého pomocníka, pričom si mohol vybrať, či to bude muž alebo žena. Tanečník sa rozhodol, že Minhovi bude pomáhať Michal, a tak si prvý raz na Farme 14 sluhovský odev obliekli dvaja páni. 

ZdrojFoto: YouTube, Voyo, markiza.sk