Tak to snáď nie! V slovenskom šoubiznise sa šepká ďalšia horúca pikoška o vzťahu dvoch známych ikon. Svetový hokejista sa mal údajne rozísť so svojou krásnou partnerkou a bývalou vicemiss Slovensko z roku 2013.

Zdá sa, že idylickej rozprávke Tomáša Tatara a Lucie Slaninkovej nadobro odzvonilo. Dvojica sa doposiaľ o svoje šťastie prostredníctvom fotografií z luxusných dovoleniek či pohodlia domova neváhala podeliť ani s fanúšikmi na sociálnych sieťach. Tomu je ale podľa všetkého nadobro koniec, keďže na internete zostalo po romantike náhle ticho.

To, čo mnohí len tušili, potvrdil aj blízky zdroj z okolia bývalých zaľúbencov. „Išli od seba. Viackrát v minulosti mali medzi sebou nezhody a škrípalo to medzi nimi, no teraz je to definitívne,“ potvrdil, pričom uviedol aj informáciu o tom, že ukončenie vzťahu malo prísť zo strany vyťaženého hokejistu.

K celej situácii sa Lucia a Tomáš doteraz nevyjadrili, avšak na ich súkromných profiloch by ste len darmo hľadali vzájomnú spojitosť – (ex)partneri sa totižto náhle prestali „sledovať“, pričom sa zdá, že ukončenie kontaktu na internete nie je jediný koniec, akým si dvojica aktuálne prechádza.

Foto: Instagram, Depositphotos.com l Zdroj: Cas.sk