Väčšina vzťahov, ktoré dala dokopy šou Svadba na prvý pohľad, nevyšla. Pri Monike a Michalovi sa však naopak zdalo, že odborníci trafili priamo do čierneho. Nikto z divákov tak určite nečakal, že niekoľko mesiacov po skončení programu príde rozchod.

Monika a Michal k sebe zahoreli citmi už na televíznej svadbe a svojím úprimným vzťahom si získali srdcia mnohých divákov, ktorí im fandili. Ako jediný pár z tretej série úspešnej šou sa dokonca spolu rozhodli kráčať životom i po vypnutí kamier.

miso a monika svadba

Dvojica pravidelne zverejňovala fotky aj na sociálnej sieti, pričom ešte koncom júla pristáli na blondínkinom profile zábery, pri ktorých Monika Mišovi blahoželala k narodeninám. O to väčším prekvapením je priznanie, že láske potetovanej Skaličanky a hokejistu odzvonilo. Čo sa medzi nimi stalo?

Energická kráska pre web Markiza.sk uviedla, že si s Michalom nevedeli zlúčiť priority. ,,V partnerskom vzťahu je dôležitá najmä komunikáciu a taktiež na to musia byť dvaja. V našom prípade ja som sa našla vo vzťahu a Michal sa stále hľadal. Po vzájomnej dohode sme sa rozhodli, že bude lepšie, ak pôjdeme každý svojou cestou. Určite toho neľutujem, zažili sme pekné chvíle a bola to super skúsenosť, ktorá ma posunie len ďalej. Mišo je super chalan a prajem mu len to najlepšie či už v pracovnom, alebo v osobnom živote,“ prezradila Monika, ktorú rozchod veľmi mrzí.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/monika_marincakova