Pred necelými dvomi týždňami sme vám priniesli informáciu o prísne tajnej svadbe jednej z najslávnejších herečiek na svete. Hoci tento zväzok pôsobil spočiatku veľmi nádejne, len neuveriteľných 12 dní po sobáši prichádza šokujúca správa!

Hoci po obdarenej kráske Pamele Anderson túžili kedysi tisíce mužov, ona pravé šťastie v láske hľadala len ťažko. Štyrikrát rozvedená hviezda zo seriálu Baywatch sa v januári odhodlala na piaty vstup do manželstva, no ani táto romanca sa nevyvíja práve najideálnejšie.

Pamela Anderson

52-ročná hollywoodska ikona sa krátko po novom roku postavila pred oltár v exotickom Malibu, kde v absolútnej tichosti povedala ÁNO staronovej láske Jonovi Petersovi. 74-ročný producent mal na blondínku dlhoročnú slabosť, keďže dvojica spolu randila už pred 30 rokmi.

Prekvapivý vývoj vzťahu

Hoci mnohí ľudia z blízkeho okolia novopečených manželov svorne tvrdili, že Pamela s Jonom sa k sebe nesmierne hodia, nie všetko je také ružové, ako sa na prvý pohľad zdalo. Prsnatá plavovláska pre The Hollywood Reporter nečakane priznala, že si s drahou polovičkou len 12 dní po svadbe potrebujú dopriať čas na premýšľanie o ďalšom pokračovaní zväzku.

,,Novomanželia sa rozhodli nejaký čas byť oddelene, aby si ujasnili, čo chcú od života a aké majú predstavy o tom, čo chcú jeden od druhého,“ znie oficiálne stanovisko od svetoznámeho páru. Rozhodnutie o odlúčení pritom prišlo len niekoľko dní po obrade, kedy ešte nestihli byť formálne potvrdené všetky sobášne náležitosti. Prečo sa zaľúbenci rozhodli spečatiť lásku pred oltárom, pokiaľ si neboli istí, či k sebe skutočne patria, je otázne.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Pamela Anderson manžel

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: Instagram/Hollywoodreporternews, Twitter.com