“Ak sú dvaja šťastní, nechýba im tretí” – aj tak sa spieva v známej slovenskej piesni. Je však viac ako možné, že aj v tomto prípade to nevyšlo práve kvôli tretej osobe. Sympatická mladá herečka je po sedemročnom vzťahu znova sama a svadobné zvony pravdepodobne tak skoro nezačuje.

Dominika Kavaschová (27) a Lukáš Dóza (29) sa spoznali na VŠMU a spojila ich láska k umeniu a divadlu. Sympatickú herečku, ktorú poznáte zo seriálu “Chlapi neplačú”, však v týchto dňoch trápia iné veci, ako len nadbytočné kilá z veľkonočných dobrôt. Jej milovaný Lukáš si za ňu pravdepodobne našiel náhradu a zachcelo sa mu zaloviť v iných vodách.

Obaja sa netajili tým, že svadba im k šťastiu nechýba, dokonca spolu bývali a premýšľali nad blízkou budúcnosťou. Dnes je všetko preč a Lukáš trávil sviatky s niekým iným. Podľa fotiek z Instagramu si užíval tatranskú idylku v spoločnosti slovenskej Angeliny Jolie. Soňa Štofková sa po jeho boku ukázala aj na “Bratislavských módnych dňoch” a podľa zdrojov denníka pluska.sk, k sebe majú veľmi blízko. No, ktorý chlap by odolal?

Vzťah Dominiky a Lukáša je už minulosťou

Lukáš podľa všetkého randí so slovenskou modelkou Soňou Štefkovou, ktorú médiá zvyknú označovať za slovenskú Angelinu Jolie

Foto: Instagram | Zdroj: pluska.sk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)