Kristína Svarinská s Peterom Altofom priznali svoj vzťah na jar tohto roku. Odvtedy zapĺňali sociálne siete spoločnými fotografiami, z čoho bolo jasné, že im to spolu výborne klape. Avšak teraz prišiel šok — celebritnej láske vraj odzvonilo a dvojica sa rozišla!

Kým Kristína Svarinská predvádzala krásne tanečné čísla na parkete v Let’s Dance, Peter Altof ticho sedel v hľadisku a novú priateľku podporoval. Hoci dvojica zo začiatku svoj vzťah skrývala, po tom, ako sa ich láska prevalila v médiách, už na verejnosti nešetrili bozkami a vrúcnymi objatiami.

svarinska a explo

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zaľúbenci zaplavovali Instagram romantickými snímkami a za ten krátky čas stihli absolvovať aj nejeden výlet v zahraničí. Postupne však na ich sociálnych sieťach začali spoločné zábery chýbať.

Keďže populárna herečka často pôsobí v Čechách, kde nakrúca filmy, vzťah na diaľku hrdličkám zrejme nefungoval. Nielen vzdialenosť, ale aj pracovná vyťaženosť príťažlivej umelkyne tak mohla byť dôvodom ich rozchodu. Kopačky mal dostať Expl0ited, čo pre Topky potvrdil sám YouTuber.

ZdrojFoto: Topky, Instagram/expl0ited_, kristina.svarinska, letsdance.markiza