Justina Biebera si celý svet spája so Selenou Gomez, no kanadský spevák znova zalovil v iných vodách. Nakoľko ho tmavovlasá speváčka poslala kade ľahšie, nezostal dlho sám a podľa najnovších fotografií je jasné, že v jeho srdci je už iná známa kráska. 

Je pravda, že s 21-ročnou modelkou si užíval už pred nejakým časom, nikdy to však oficiálne nepriznal. Dcéra známeho herca a ešte známejšieho strýka Hailey Baldwin je z Justina celá namäkko a ako uvádza nemenovaný zdroj pre magazín Hollywood Life, vždy bola do speváka beznádejne zamilovaná.

„Hailey je prekvapená, že to s Justinom vyšlo, aj keď nechcela ich vzťah veľmi medializovať, uvedomuje si, že by k tomu tak či tak došlo,” hovorí zdroj.

Podľa známych si modelka myslela, že s ním dokáže byť priateľka, ale jej city k spevákovi nikdy neochladli. “Časom, ktorým s Justinom strávila sa len utvrdila v tom, že je z neho totálne hotová a zamilovaná ešte viac, ako kedykoľvek predtým.” No, kto vie, čo na to Selena, no na druhej strane, ona bola tá, ktorá Justina opustila…

Foto: Instagram, Twitter | Zdroj: hollywoodlife.com