Československom aktuálne otriasa verejný konflikt medzi Rytmusom a Janette Drapákovou spôsobený skladbou Toto neni hudba. Patrik sa v nej totiž poriadne naváža do jej manžela Paľa Drapáka. Blondínka preto vzala veci do svojich rúk a napísala drsný status, za ktorý sa okrem nej postavilo aj množstvo cudzích ľudí. Medzi nimi aj blízka osoba Jasminy Alagič.

Po tom, ako sa k Janette Drapákovej dostala skladba Toto neni hudba od Rytmusa, Ega a Čis T-eho, v ktorej Paťo osočuje jej manželka, blondínke praskli nervy a názor na najpopulárnejšieho československého rapera sa rozhodla vyjadriť verejne na svojom facebookovom profile. Rytmusa nazvala sopliakom a vraj je jej z neho zle, pričom prehovorila aj k jeho priateľke Jasmine Alagič. Celé znenie Janettinho príspevku nájdete — TU —

rytmus drapak

Za slová manželky Paľa Drapáka sa postavila i známa slovenská speváčka, ktorá sa preslávila v speváckej súťaži Superstar. Dominika Stará nešetrila vôbec žiadnou kritikou a o Patrikovi verejne napísala, že je chudák. Podľa jej slov je maximálne nechutný, neoprela by oňho ani kolobežku a ani nezavesila tašku. Okrem toho urazila aj jeho IQ, keďže by podľa nej neprešiel testom. Celý Dominikin komentár o Rytmusovi nájdete — TU —

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Najväčší šok však prichádza až teraz. Dievčina, ktorá sa poriadne ostrými vyjadreniami do Rytmusa obula, je vraj sesternica z druhého kolena Patrikovej snúbenice Jasminy Alagič. Nuž, Domča asi na svadbu pozvaná nebude.

Dominika Stará

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/Facebook/Janette Drapáková, Instagram/rytmusking,dstaraofficial, jasmina_alagic

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)