S každou sériou Farmy ide ruka v ruke aj láska či erotika. Ako sa zdá, výnimkou nebude ani 11. séria, v ktorej už taktiež prebehli prvé intímne okamihy. Ich aktérmi sa však stal prekvapivo zadaný Rado a táto kráska!

Od začiatku Farmy ubehlo síce len pár dní, no niektorým to stačilo na to, aby voči sebe prejavili nadštandardné sympatie. Konkrétne ide o dvoch zástupcov z východniarskej skupiny, ktorí sa už v posteli stihli oddať intímnym chvíľam.

Evelyn Martin Bagár

Kamera zachytila, ako si v posteli hrkútajú Rado z Popradu s Košičankou Mirkou, pričom spoločnosť im robila aj Niki. Potetovaná brunetka však Mirke nebránila v tom, aby mladíkovi, ku ktorému neskrýva na statku sympatie, siahla do trenírok. Po tom, ako sa na sekundu zodvihol paplón, bola totiž jej rúčka šmátralka vo fešákovom rozkroku viac než viditeľná.

Napriek tomu, že Rada doma čaká snúbenica, v tej chvíli mu pozornosť inej ženy vôbec neprekážala a naplno sa jej oddával. ,,Noc bola doteraz najlepšia, akú som tu doteraz zažila. My sme si tak poľahali, že ja, Radko a Niki. Sme sa tak skĺbili dokopy a sme sa objali a zaspali sme,” neskrývala nadšenie vysmiata kráska, ktorá si však detaily nechala pre seba. Prvú erotiku na Farme si budete môcť pozrieť dnes večer na TV Markíza, pričom spomínané intímne zábery nájdete nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<


Zdroj: Markiza.sk | Foto: YouTube, Instagram/bagar.martin