V sobotu 17. októbra sa v Bratislave konal rozsiahly protest proti aktuálnym opatreniam slovenskej vlády v dôsledku šíriacej sa epidémie koronavírusu. Krátko po ukončení demonštrácie ovládli internet škandalózne nahrávky s maloletými deťmi, vykrikujúcimi na adresu premiéra hanlivé urážky. Ak si niekto myslel, že to bol úplný vrchol toho, čoho sú nespokojní rodičia schopní, môže ho z omylu vyviesť nasledujúce video!

Je nad slnko jasné, že momentálna napätá situácia v krajine povzbudzuje ľudí k zúfalým činom. Avšak zahrňovať do vlastnej nespokojnosti s politickým dianím nevinné malé stvorenia, to chce naozaj silný žalúdok.

deti

Na facebookovej stránke s názvom Odvolanie vlády I. Matoviča sa objavil mimoriadne zarážajúci príspevok, s akým vyjadrili nespokojnosť najmä pobúrené mamičky. Práve jedna zo slovenských matiek sa totiž uchýlila k tomu, aby svojho približne dvojročného syna cielene viedla k vysloveniu nechutného vulgarizmu.

Žena si chlapca natáčala pri tom, ako na otázku “Čo je Matovič? odpovedá neslušnou nadávkou “kok..”! Po celú dobu sa na netradičnej domácej aktivite skvele zabávala a o nové schopnosti nič netušiaceho dieťaťa sa neváhala podeliť so širokou verejnosťou.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Facebook/Odvolanie vlády I. Matoviča | Foto|Video: Facebook/Igor Matovič, Streamable.com, Pixabay.com