43-ročná moderátorka Vera Wisterová už od októbra pláva obdobím, aké by bolo pre každú milujúcu matku hotovou nočnou morou. Po tom, ako boli jej dvaja synovia koncom minulého roka vlastným otcom nedobrovoľne odvedení do zámoria, začal sa o nich krvopotný boj. Po dlhých mesiacoch naťahovania sa červenovláska v máji konečne dočkala neobmedzenej prítomností svojich najcennejších pokladov – čo však s nimi zažívala, nečakala ani v najhoršom sne!

Zatiaľčo sa slovenské orgány prikláňajú skôr na stranu matky, v zaoceánskom prostredí je na koni Verin americko-izraelský manžel Jeremy. Situáciu komplikuje tiež fakt, že chlapci majú americké občianstvo a ich otca v krajine podporuje rodina, priatelia a tiež tamojšie úrady.

vera wister deti

Wisterová vycestovala do USA ešte v máji, kde sa musela kvôli pandémii koronavírusu podriadiť prísnym opatreniam. „Vera letela do Chicaga začiatkom mája, podstúpila dvojtýždňovú karanténu, a následne od 20. mája do 3. júna mala deti pre seba. Bolo to pod dozorom jej tety Amy Wister,“ stálo v dokumentoch zo súdu, o ktorých informuje denník Nový čas.

Napĺňa sa obávaný scenár?!

Zdá sa, že muž mal dostatok času na to, aby svojich synov potajomky ovplyvňoval, nakoľko moderátorka počúva od ratolestí vety, pri akých len neveriacky krúti hlavou. „Pred pár dňami so mnou a s mojou tetou Amy Wister hovorili Theo a Harlow o tom, že sa nikdy nevrátia na Slovensko. Ak by sa tak totiž stalo, vraj by už nikdy nevideli svojho otca. Harlow, ktorý má osem rokov, mi povedal o rozvodovom konaní medzi mnou a Jeremym na Slovensku,“  zdesená rusovláska je presvedčená o tom, že podobné názory deťom vštepuje do hláv práve Izraelčan, nakoľko ona vraj s nimi tieto veci nikdy nepreberala.

Všetky citlivé podrobnosti sú naďalej predmetom detailného skúmania právnych zástupcov. V najbližšej dobe by malo dôjsť k spracovaniu výpovedí maloletých a taktiež k vypracovaniu posudku o tom, či by príchod do Bratislavy nemal na ich psychický vývoj zlý dopad. Vera Wisterová preto zatiaľ nemá najmenšiu istotu, či sa jej anjelikovia budú môcť niekedy na Slovensko vôbec vrátiť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vera Wisterova

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Verawister