Keď v septembri minulého roka obleteli celý svet správy o rozvode najdokonalejšieho páru Hollywoodu, milióny ľudí zostali v absolútnom šoku. Mnohí totiž prepadli presvedčeniu, že keď stroskotalo manželstvo hviezdneho páru so šiestimi deťmi, zomrela s nimi aj všetka láska. Ako sa však zdá, dnes je všetko úplne inak! 

Je tomu iba zopár hodín, čo verejnosť šokovala informácia, ktorá doslova vyráža dych. Aj keď sa fanúšikovia ,,Brangeliny” nechcú tešiť predčasne, všetci už teraz netrpezlivo čakajú, ako všetko ohľadom hollywoodskych hviezd vlastne dopadne.

Americký magazín US Weekly totiž zverejnil informáciu, získanú od zdroja blízkeho hviezdnemu páru, že rozvod Angeliny Jolie a Brada Pitta je zrušený! ,,Rozvod nie je na programe dňa. Niekoľko mesiacov nepodnikali žiadne kroky, aby s ním pohli. A nikto si nemyslí, že v ňom budú pokračovať. On abstinuje a získal si ju späť. Vedel, že má problém, ktorý musí riešiť. Ona nič iné ani nechcela,” uviedol pre magazín neznámy zdroj.

V rozhovore pre magazín GQ Style hollywoodsky herec pred celým svetom priznal, že od strednej školy holdoval rôznym návykovým látkam od marihuany cez cigarety až po alkohol. Herec si však po odchode svojej manželky všetko uvedomil a s pokorou priznal: „Priveľa som pil, stal sa z toho vážny problém.“ Ako sa zdá, ,,Brangelina” si k sebe opäť hľadá cestu a my sa už teraz nevieme dočkať vyvrcholenia, či sú tieto chýry skutočne pravdivé! :)

 

Zdroj: buzzfeed.com, GQ | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.