Škandalózna popová hviezda Miley Cyrus momentálne prežíva búrlivé obdobie. Po minuloročnej svadbe s hercom Liamom Hemsworthom síce mnohí nadšenci dúfali, že sa plavovláska konečne upokojí, no manželská idylka dvojici nevydržala ani rok – život populárnej krásky sa kompletne otočil hore nohami. Speváčka sa dokonca neváhala vyjadriť k háklivej téme, týkajúcej sa porozchodového obdobia s manželom.

Hoci Miley a Liam tvorili pár dlhé roky, ani svadba ich lásku nedokázala spečatiť navždy. Po pár mesiacoch od tajného sobáša ostala verejnosť v absolútnom šoku, keď sa odvážna blondínka začala pretŕčať po boku novej milenky. Už v tej dobe bolo jasné, že rozvod jedného z najkrajších párov svetového šoubiznisu je na spadnutie.

miley cyrus liam

Ani tento výstrelok nemal dlhé trvanie a Miley napokon zakotvila u dlhoročného kamaráta hudobníka Codyho Simpsona. Práve on svetu prostredníctvom sociálnej siete odhalil informácie o tom, prečo vlastne speváčka hľadala útechu v náručí ženy.

Prečo som túžila byť lezbičkou?

„Vždy som si myslela, že musím byť homose*uálka, pretože všetci chlapi sú zlí. Ale to nie je pravda. Sú tu tiež dobrí ľudia, ktorí majú pe*is. Jedného z nich som stretla. Na svete sú aj dobrí muži, len to netreba vzdávať,” svetoznáma hviezda prekvapila tvrdením, aké bezpochyby nelichotí ani jej úradujúcemu manželovi Liamovi.

26-ročná kráska po boku nového priateľa doslova žiari, pričom sa zdá, že dvojica prežíva priam osudové spojenie. „Naše cesty sa opäť stretli v čase, keď nepotrebujeme žúrovať, poctivo na sebe pracujeme a aj vďaka tomu to je medzi nami také dobré,” prezradil austrálsky spevák na margo toho, že cesty Liama a Miley sa rozišli práve kvôli tomu, že sa obidvaja popri vzťahu nedokázali naplno venovať vlastným kariéram.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

miley cyrus cody simpson

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram/Codysimpson, Liamhemsworth, Mileycyrus, socialcolumnbysp