Už o pár dní to vypukne! Svadba najúspešnejšieho slovenského rapera a moderátorky módnej stanice sa stala ostro sledovanou udalosťou nielen médiami, ale i verejnosťou. Ako sa však zdá, veľká popularita v Čechách i na Slovensku so sebou priniesla menšie komplikácie!

Jasmina Alagič (29) a Patrik “Rytmus” Vrbovský (42) sa môžu tešiť obrovskej priazni státisícov fanúšikov na sociálnych sieťach. Tým len pred pár dňami prezradili miesto, kde si už o pár dní povedia svoje “áno”. Ako sa však zdá, honosný zámok nie je jediná vec, ktorá ich priaznivcov či médiá skutočne zaujíma.

Rytmus a Jasmina v Pezinskom zámku Šimak

Známa moderátorka pred určitým časom avizovala, že sa jej o svadobné šaty postará dobrá priateľka a zároveň špička v slovenskej módnej brandži Jana Pištejová. Tá sa najnovšie rozhodla prehovoriť o ich prípave, ktorú podľa jej slov sprevádzajú určité problémy.

Ubezpečujem vás, že viete len toľko, koľko môžete vedieť. Žiadne fotky ani skice nebudú zverejňované, únik nie je možný,” vyjadrila sa samotná Jana s tým, že Jasminine šaty majú zostať až do veľkého dňa prísnou tajnosťou. Vtom však upozornila, aby ľudia nechali jej tím pracovať v absolútnej diskrétnosti.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Neskúšajte podplatiť moje baby, krajčírky. A, prosím, o trošku loajálnosti,” ohradila sa zrejme po tom, čo sa počas príprav šiat celebritnej nevesty stretla s nečakanými problémami vo forme úplatkov verejnosti či médií. Zdá sa tak, že Alagič chystá niečo skutočne veľké a my sa máme rozhodne na čo tešiť!

Foto: Instagram/Pistejka, Rytmusking, Milanwtf