Hospodár Martin je známy ako muž s dobrým srdcom, spravodlivý a prísny zároveň. A hoci u farmárov vzbudzuje rešpekt, nie vždy ho dokážu svojim správaním potešiť. Tentokrát ho dokonca súťažiaci napálili natoľko, že musel statok opustiť obľúbený člen posádky.

Už neraz sme boli svedkami vyhrotených situácií, kedy mal hospodár Martin na súťažiach pekné nervy. Jeho hnev sa však netýkal len stavebných prác či nekorektného správania, napríklad keď Vlado Hudáček neodovzdal podľa jeho príkazu všetok alkohol, ale najmä starostlivosti o zvieratá. Stratená hus, mŕtvy zajac či krava so zapáleným vemenom, aj takýchto kixov sa dopustili farmári, čím Martinovi na radosti rozhodne nepridali.

Najnovšie nabehne hospodár na statok opäť rozzúrený, avšak tentokrát to neostane len pri drsných slovách. ,,Vy ste prečo zababušení v bundách? No lebo vám je zima! A tá čivavka nie je strážny mohutný pes, že sa zahreje!” bude sa hnevať Martin pri pohľade na malého psíka, drkotajúceho sa od zimy.

Následne spraví niečo, čo sa doposiaľ ešte v žiadnej Farme nestalo. ,,Videl som situácie, na ktoré sa mi veľmi ťažko pozerá. A ste prvá Farma, ktorej beriem psa,” oznámi skupine ľudí, ktorá sa od neho dozvie, že vôbec nezvládli ani výchovu druhého havkáča Guľu.

V dôsledku toho naloží chlpáčika do traktora, čím dá Guľkovi na statku definitívnu stopku.  Samozrejme, že sa daná chvíľa nezaobíde bez sĺz, avšak to už v danom momente nikomu nepomôže. ,,Keď niekto naháňa Guľa a bije ho? To je čo? Starostlivosť? A Kika, ty si bola pri tom,” k incidentu sa vráti aj Evelyn, ktorá svojimi slovami bude mieriť na Rada. Danú scénu si ale budeme môcť pozrieť až v piatkovej časti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/farma.markiza, YouTube