Slovenský producent a niekdajší zabávač Andy Kraus, ktorý žil až donedávna v harmonickom vzťahu so svojou zákonitou manželkou Danielou, vystrčil rožky. Po prevalení jeho údajnej nevery nenechal verejnosť dlho na pochybách a bez zbytočných ceremónií uviedol celý škandál na pravú mieru!

Iba prednedávnom otriasla Slovenskom nevera zabávača Sväťa Malachovského či Mariána Čekovského a ďalší pár na seba nenechal dlho čakať. Tentokrát podľahol čaru mladšej kolegyne producent Andy Kraus, ktorý neodolal sukni herečky Natálie Puklušovej (31). Svojej manželke, ktorú spoznal pred šestnástimi rokmi v rádiu, tak nasadil poriadne parohy a ako sa zdá, krach manželstva sprevádzali aj iné problémy. Bývalý zabávač sa pre denník Nový Čas vyjadril nasledovne: ,,S manželkou po vzájomnej dohode nežijeme v spoločnej domácnosti. S manželkou sme sa dohodli na zmene nášho vzťahu zo spolumanželského na spolurodičovský. Zároveň je pravda, že som s Natáliou v kontakte a nie je vylúčené, že po čase budeme oficiálne spolu,“ uviedol s absolútnou priamosťou a bez akýchkoľvek okolkov Kraus.

Ako sa zdá, meno milenky producenta je dobre známe aj jeho manželke Daniele, ktorá sa ohľadom rozpadu manželstva rovnako pre denník vyjadrila: „Všetko, čo sa deje v našej rodine, je pravda. Natália Puklušová je podstatnou súčasťou tejto situácie.“ Ohrdnutej matke dvoch detí tak ostali len oči pre plač, nakoľko aj milenka Puklušová už podala k celej veci rázne stanovisko, ktorým potvrdila všetky dohady a špekulácie o partnerskom vzťahu s mediálne známym Krausom: „Platia všetky vyjadrenia, ktoré vydal Andy Kraus.“

Zdroj: Nový Čas