Obľúbený slovenský seriál s názvom Oteckovia sa už čoskoro opäť vráti na naše televízne obrazovky. Medzi známe a nenahraditeľné postavy nepochybne patrí i úloha šikovnej, no za to utiahnutej Emy, ktorú stvárňuje herečka Jana Kovalčíková.

Úspešná herečka si za pár mesiacov na televíznej obrazovke získala širokú škálu fanúšikov. Divadelnú tvár si vďaka Oteckom všimlo viac ľudí, no napriek tomu sa zdá, že jej narastajúca sláva stále “nestúpla do hlavy”. „Vnímam to tak, že teraz to je, no neskôr to už byť nemusí,“ uviedla v rozhovore pre magazín Plus Jeden Deň.

Okrem toho však Jana prezradila aj fakt, že ju v súkromnom živote trápia zdravotné problémy, kvôli ktorým by sa zrejme nemohla venovať inej profesii než práve herectvu. „Ja so svojím ADHD syndrómom by som asi ani nič iné nemohla robiť. Ale verím, že moje dieťa si vyberie iné povolanie,“ priznala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Pokiaľ netušíte, čo syndróm ADHD znamená, tak sa jedná o poruchu pozornosti sprevádzanou s prílišnou hyperaktivitou. Jedná sa o psychiatrickú poruchu s biologickým základom v odlišnom vývoji a funkcii mozgu.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/Oteckovia

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.