Farma 11 sa už na obrazovkách TV Markíza vysiela vyše týždňa, pričom každým dňom sa o súťažiacich dozvedáme nové pikantné informácie. Po tom, ako Romana z Topoľčian priznala, že mala v minulosti vzťah so ženou, prichádza ešte väčší kaliber od najväčšieho fešáka v hre – Mateja.

,,Moje meno je Matej Jurkovič, pochádzam z Bratislavy a mám 41 rokov. Ako povolením sa venujem lifestyle couchingu a vo voľnom čase, v podstate spojenom s mojou prácou, trávim dosť času vo fitnesscentre,” takto sa vo svojej vizitke predstavil divákom Farmy 11 svalnatý krásavec. Matej však o svojich pracovných aktivitách akosi neprezradil všetko.

Potetovaný farmár sa netají tým, že má rád se*, o ktorom si myslí, že spája ľudí. V minulosti si tak zrejme Matej povedal, prečo nespojiť príjemné s užitočným a zo svojej záľuby nevytĺcť peniaze. 41-ročný fešák totiž po pár dňoch na statku všetkých šokoval priznaním, že sa okrem iného živí ako gigolo – to vyplávalo na povrch po tom, čo si mali súťažiaci na príkaz moderátorky Evelyn zahrať hru s názvom Tajomstvo.

,,Robím s babami aj s chalanmi. Som niečo ako personálna agentúra a sám osobne som gigolo. Ale iba v čase, keď nemám priateľku. Vtedy to nerobím. Lebo okrem iného mám aj iné aktivity ešte a ako som povedal, som ako taká cibuľka, budem sa pred vami postupne odtajovať. Tak toto je iba jedna z vecí,” Matej sa neštítil odhaliť svoju kontroverznú prácu. Avšak tu zarazenie na strane jeho kolegov ani zďaleka neskončilo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

,,A poviem vám takú perličku, som v podstate niečo ako najuniverzálnejší herec  na Slovensku, som jediný svojho druhu. Celý život som túžil po pozornosti, lebo hrávam aj v podstate aj v určitých druhoch filmov, ale zároveň som aj herec pre dospelých. Som jediný slovenský po*no herec,” prezradil pred celým národom extrovertný Bratislavčan, čím zrejme šokoval nejednu fanúšičku.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: YouTube