Len prednedávnom sme vás informovali, že úspešná herečka Petra Vajdová šoférovala automobil pod vplyvom alkoholu. Sympatická brunetka, ktorú väčšina Slovákov pozná najmä ako krehkú a citlivú zdravotnú sestru z Búrlivého vína, nafúkala až 2,4 promile a je otázne, čo ju viedlo k tomu, sadnúť si v takomto stave za volant. Za všetkým vraj stojí ženatý chlap! 

Zúfalí ľudia robia zúfalé činy. Asi tak sa dá pomenovať konanie úspešnej seriálovej a divadelnej herečky Petry Vajdovej, ktorá mala za volantom takpovediac “poriadne vytrúbené”. Napriek tomu, že sa snažila škandál utajiť, pravda vyplávala na povrch a herečka sa údajne úplne zrútila. Dnes vieme, že jej nerozvážne konanie bolo zrejme vyústením viacerých problémov.

Za všetkým hľadaj… chlapa!

Napriek tomu, že Petra je sympatická žena, po jej boku sa už dlho neobjavil žiadny muž. Špekulovalo sa už aj o jej vzťahu s hereckým kolegom Kamilom Mikulčíkom, čo však ani jeden z dvojice nepotvrdil. Herečka je totiž údajne nešťastne zamilovaná do slovinského režiséra Diega de Brea, ktorý v SND hosťuje od roku 2011: ,,Už niekoľko rokov v divadle nie je žiadnym tajomstvom, že Peťa je z Diega úplne hotová. A rovnako aj on mal k nej vždy blízko. Veľmi ju obdivuje… Aj keď sa Petra objavila v jeho hrách, prischli jej dosť pikantné úlohy. Je však ženatý a s manželkou má dve deti. Napriek tomu sa okolo seba motali a neustále nanovo zamotávali poriadne dlho,“ informuje Pluska.sk

Krehká duša

Samozrejme, samotná Petra románik poprela, no podľa neznámeho zdroja z divadla je do ženáča stále beznádejne zamilovaná: ,,Viete, Peťka je veľmi krehká a citlivá povaha, ona nie je ten typ, čo strieda mužov ako ponožky. Ten režisér z divadla ju úplne opantal, možno aj preto spravila to, čo spravila. Odkedy sa s ním zaplietla, radikálne schudla a ničí ju to aj v tvári. Dosť to prežíva. Možno aj preto si tak vypila, a keďže si to už zrejme neuvedomovala, sadla za volant….”

Chorý otec a problémy v práci

Napriek tomu, že známa herečka môže na televíznych obrazovkách pôsobiť bezstarostne, v súkromnom živote to vôbec nemá jednoduché. Okrem nešťastnej lásky sa trápi kvôli otcovi Petrovi, ktorý už dlhšie bojuje s rakovinou. Akoby toho nebolo málo, kopiace sa pracovné povinnosti jej očividne na psychickej pohode nepridávajú: ,,Počas tréningu do šou sa Peťa v ten deň, ako ju policajti chytili opitú v aute, strašne pohádala so svojím tanečným partnerom. Teraz je na tom dosť zle, zrútila sa a momentálne je doma u rodičov.”

Zdroj: pluska.sk | Foto: YouTube, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ňussi
Študentka médií, ktorá miluje písanie. Zameriavam sa na krásu, trendy, módu, šoubiznis a aktuálne dianie. Budem veľmi rada, ak vás moje články pobavia, či vyplnia voľný čas. Príjemné čítanie. :-)