Nejeden fanúšik večne vysmiatej Zuzky Haasovej ostal v poriadnom šoku, keď sa náhle prevalila správa o stroskotaní vzťahu s manželom Martinom. Dvojica totiž počas jedenástich rokov spolužitia dokázala prekonať veci, aké by iné páry dávno položili na lopatky. Počas náročného obdobia však na povrch vyplávala ďalšia zarážajúca informácia.

Napriek tomu, že Zuzana Haasová s Martinom Kostkom ešte donedávna pôsobili ako harmonická a šťastná rodinka, najnovšie správy ukazujú, že vážne problémy medzi nimi sa mohli zrodiť už v minulosti. Blízky kamarát rozvádzajúcej sa herečky o nej dokonca prezradil niečo, o čom dodnes takmer nikto netušil.

zuzana haasová

Počas údajne prebiehajúcej vojny medzi partnermi sa mal ozvať anonymný zdroj tvrdiaci, že Haasová sa v čase trvajúceho vzťahu so svojim aktuálnym manželom tajne vydala za iného muža! V roku 2015 došlo k svadbe s nemenovaným hudobníkom, ktorú napokon pre Nový čas potvrdila aj samotná blondínka. Tá však nečakané rozhodnutie bránila so slovami, že nešlo o skutočnú lásku.

„Bol to výskum ľudskej povahy, ktorý potvrdil moje predpoklady. Nikto nemal vedieť, že je to fraška, len pár ľudí, ktorí tento projekt pripravovali,“ prekvapila známa televízna hviezda. Omnoho podivnejší je však fakt, že plavovláska sa po ultra rýchlom rozvode s utajovaným mužom postavila pred oltár znovu – tentokrát sa jednalo o verejnosti dobre známeho záchranára Martina, s ktorým sa aktuálne tiež rozvádza.

haasova

Toto manželstvo sa tak stalo až tretím v poradí, keďže herečka v minulosti tvorila pár aj s Romanom Féderom, s ktorým má dcéru Romanu. Momentálne sa začalo dokonca pošepkávať o tom, že vzťahy medzi hlavnými aktérmi sú veľmi vyostrené, pričom Zuzanine prejavy majú byť podľa niektorých ľudí z okolia dvojice údajne jasným dôkazom akýchsi premyslených útokov voči partnerovi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

haasova

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/zuzana.haasova