Ak nie sú ženy vo vzťahu, je pochopiteľné, že sa z času na čas stane, že prijmu od opačného (možno aj rovnakého) pohlavia pozvanie na rande. Avšak nie vždy sú v hre len sympatie – ako sa totiž ukázalo, veľkým lákadlom býva častokrát aj jedlo zadarmo!

Brian Collisson, Jennifer Howell a Trista Harig oslovili 820 žien žijúcich v Kalifornii, aby zistili, koľké z nich si vyšli s mužom von len preto, aby sa najadli zadarmo. Ak sa vám zdá absurdné, že by mal niekto randiť iba kvôli vidine fajnovej pochutiny, teraz ostanete zrejme šokované.

Výsledky výskumu hovoria, že až 23 – 33 % žien sa s mužmi stretáva iba kvôli jedlu, pričom respondentky uviedli, že foodie call, ako sa tento moderný trend randenia nazýva, praktizujú len príležitostne. Hoci sa výskum uskutočnil v Amerike, jeho výsledky by mohli rozhodne platiť celoplošne.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ak ste sa tak v tejto forme zábavy našli i vy, mali by ste spozornieť. Podľa štúdie totiž disponujete týmito tromi negatívnymi vlastnosťami – psychopatia, machiavelizmus a narcizmus.

Zdroj: .sciencedaily.com | Foto: depositphotos.com