Život s Radom Dulinom zrejme vôbec nie je prechádzka ružovou záhradou. Portál Topky.sk totiž prišiel so zarážajúcimi informáciami o tom, aké dlhy má údajne fešák na krku, respektíve “ženy jeho života”, čo je i s najväčšou pravdepodobnosťou dôvod, prečo sa prihlásil do reality šou Farma s výhrou 75 tisíc eur.

V týchto dňoch by už mali byť všetci farmári dávno doma. Aj keď pre Rada sa vraj stal novým domovom ten u jeho farmárskej parťáčky Kristi Dali, o čom sa zmienil Kikin ohrdnutý expriateľ, ktorý na ňu každý deň vyťahuje nejakú špinu. Ako sa teda zdá, predpovede o tom, že si Popradčan kvôli romániku s modelkou nájde po návrate z reality šou pobalené kufre, sa naplnili.

rado kika farma

Kika by však voči Radovi mala byť viac než ostražitá, podľa informácií portálu Topky.sk totiž Dulin narobil nemalé dlhy až štyrom bývalým priateľkám vrátane matky jeho syna. „Tá matka jeho syna, tá má nejakých 250-tisíc eur dlh… Otvorila nejakú firmu s kamiónmi a on to viedol, ale majiteľkou bola ona. Oni otvorili tú firmu, ale tá bola napísaná na ňu. Lebo on už mal predtým nejaké dlhy. U dvoch iných báb. Ivana je teraz štvrtá baba, ktorú oj*bal…” pre Topky uviedol Kikin expartner Paul.

Spomínaná snúbenica Ivana bola podľa Paula taktiež namočená do fešákových finančných problémov. „Ona prevzala nejakých 80-tisíc euro dlhov, čo si vzal nejakú hypotéku. Ten dlh, čo mal on, museli všetko prepísať na ňu. Ona má všetko na seba,” vyjadril sa. Nemožno sa tak čudovať, že Ivka Rada na Farmu pustila, keď má na krku takéto starosti. Či sa mu z nich ale vďaka markizáckemu programu podarí vyhrabať, nevedno. Podľa Paula má však Rado už teraz istý poriadny balík peňazí.

,,Ďalšia informácia, ktorú som dostal už pred 2. týždňami a mňa po celem tom sledovaní tejto Farmy vôbec neprekvapila, že Rado podpísal zmluvu s Markízou, s tým, že bude dostávať 500 Eur týždne počas účinkovania vo farme, ale, a to je to neskutočne kuriózne, že mu garantujú účasť vo Finále Farma 11,” napísal na svoje sociálne siete.

Farma

Zdroj: Topky.sk, Facebook/Pau Heli | Foto: YouTube, Instagram/farma.markiza