Vojvodkyňa Meghan Markle si momentálne užíva rozprávkový život, keďže ako členka britskej kráľovskej famílie dostáva všetko na zlatom podnose. Súčasťou jej minulosti sú ale aj drobné škandáliky či prekvapivé zistenia, ktoré vyplávali na povrch až teraz.

Slávny princ Harry a niekdajšia hollywoodska hviezda sa zoznámili trošku netradičným spôsobom. Spoločný priateľ im pred tromi rokmi vybavil rande naslepo, ktoré napokon vyústilo až do manželstva a založenia rodiny.

meghan markle dieťa

Dnes je z Meghan Markle urodzená vojvodkyňa zo Sussexu, avšak pred verejnosťou doteraz nikdy neprehovorila o tom, že práve toto bolo kedysi jej najväčším snom.

V novom biografickom diele o živote krásnej tmavovlásky od spisovateľa Andrewa Mortona je uvedené, že Meghan sa vo veku 16 rokov úplne zrútila. Dôvodom bola tragická smrť princeznej Diany, matky dvoch synov Williama a Harryho. Mladá americká teenagerka mala smútočnú udalosť sledovať v slzách, pričom údajne zažila stavy pripomínajúce nervový kolaps. Školáčka totiž nezvládla pohľad na 12-ročného Harryho, ako na rakvu milovanej osoby kladie obálku s nápisom “Mamičke”.

princezná Diana

Od tej chvíle sa vraj brunetka do kráľovskej rodiny úplne zamilovala a predsavzala si, že jedného dňa sa stane “druhou lady Dianou.” Meghan sa túžila správať ako princezná a tiež sa podieľať na charitatívnej činnosti. Nikto v tej dobe zrejme ani len tušil, že sa plány ambicióznej herečky napokon do bodky naplnia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

meghan markle tehotná

Zdroj: Express.co.uk | Foto: Instagram/Meghanmarkle_official