Tak tomu sa povie šok! Ak vám pri sledovaní včerajšej šou Svadba na prvý pohľad vaša polovička povedala, že jej je Lucia známa, nemáme pre vás dobrú správu. Bolo to zrejme preto, že váš partner videl péčko, v ktorom si toto nevinné žieňa zahralo. Áno, Lucia sa pred rokmi zúčastnila známeho po*no kástingu!

Ako sa zdá, v tretej časti šou Svadba na prvý pohľad sa ukázalo hneď niekoľko “známych firiem”. Kým oddávajúceho mohlo spoznať skôr ženské osadenstvo, nakoľko sa v jeho úlohe predstavil herec účinkujúci i v seriáli Rodinné prípady, hlavná hrdinka Lucia mohla byť naopak povedomá pánom. Pred ôsmimi rokmi totiž pred kamerami predviedla, čo všetko dokáže s mužskou pýchou, pričom video je stále dostupné na weboch pre dospelých.

V tom čase zadaná 22-ročná Lucia na kástingu do filmov pre dospelých najprv prezradila základné info o sebe. Potom však zašla do pikantností, ako napríklad, že o panenstvo prišla v 17-tich, doposiaľ mala približne 20 se*uálnych partnerov či že pravidelne masturbuje s vibrátorom. Okrem toho spomenula i to, že jej análny se* neprekáža, pokiaľ je s priateľom.

Prekvapenie prišlo tiež pri otázke, aká je Luciina se*uálna orientácia – je vraj i na ženy, ktorých už mala cca 9. Cudzia jej teda nie je ani trojka, tú práve považuje za svoju najvzrušujúcejšiu erotickú skúsenosť. Aj vtedy, ak si chce pozrieť péčko, vyhľadáva také, kde sa môže pokochať lezbičkami.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

A hoci markizácka nevesta tvrdila, že by viac ako nahotu na fotografiách neukázala, keďže má priateľa, pár minút nato si to už v polohách od výmyslu sveta rozdávala s neznámym mužom, pričom objektív zachytil i tie najmenšie detaily jej tela. Veľkú úlohu pri “presviedčaní” možno zohral pe*is prítomného chlapíka – plavovláska sa totiž vyjadrila, že práve mužský úd je to, čo ju vie najviac rozpáliť. ,,Vzrušuje ma, keď na neho príde výstrek a vtedy aj ja som, ako keby spokojná,” doplnila Bratislavčanka, ktorá sa priznala i k nevere. Nuž Luciin nastávajúci Ivan a jeho rodina zrejme z informácií o neveste, pracujúcej ako detská inštruktorka plávania, nebudú nadšení…

Luciine zábery z péčkového kástingu si môžete pozrieť — TU — (nevhodné pre maloletých)

Zdroj:  re*tube.com | Foto: re*tube.com, Markíza.sk, Instagram/tvmarkizaofficial