Keď sa v rádiách či hudobných televíziách zjavila v roku 2009 skladba Just Dance, celý svet si ju okamžite zamiloval, napriek tomu, že jej interpretku nikto nepoznal. Lady Gaga sa však okamžite stala hviezdou, pričom mnohí ju označovali za nie príliš krásnu. Postupom času sa ale aj z excentrickej exibicionistky stala očarujúca dáma, za čo ale môže i nejeden zákrok.

V začiatkoch kariéry sa Lady Gaga na verejnosti či vo videoklipoch stále ukazovala s nemalým množstvom make-upu v nejakej parochni a extravagantnom kostýme. Po desiatich rokoch je z nej ale úplne iná žena. Dokonca vo filme A Star Is Born, ktorý apelovl na sošku Zlatý glóbus, sa Gaga zmenila na nepoznanie.

a star is born

Ako hlavná hrdinka snímky Zrodila sa hviezda si speváčka svojou prirodzenou krásou získala mnoho ľudí. Avšak o úplnej prirodzenosti sa v jej prípade až tak hovoriť nedá. Napriek tomu, že sa mnohokrát pošuškávalo, že Američanka podstúpila nejaké zákroky, teraz vyšiel s pravdou von muž, ktorý je označovaný ako Český Ken.

Keďže Robert Paulat vedie prestížnu kliniku plastickej chirurgie, rozhodol sa, že si posvieti aj na tvár svetoznámej divy. Podľa 39-ročného Kena má Lady Gaga za sebou plastiku nosa, výplň pier a líc, korekciu dolných viečok, úpravu chrupu, pričom nejaké tie injekcie proti vráskam už dostalo aj jej čelo. Robertov rozbor Gaginej tváre nájdete na konci článku.

Lady Gaga v začiatkoch kariéry

Lady Gaga dnes

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Rozbor Roberta Paulata

Zdroj: Instagram/robert_paulat | Foto: Instagram/robert_paulat adygaga, YouTube, beautygangfr

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.