Reality šou Farma 11 je v plnom prúde a už v prvých dňoch sa dozvedáme o súťažiacich rôzne zaujímavosti. Kým napríklad aktuálny farmár týždňa Maťo má panický strach zo zvierat, jedna z dám sa priznala k omnoho pikantnejšej záležitosti.

Jedenásta séria Farmy priniesla na obrazovky mnoho neokukaných mladých slečien, pri ktorých sa dozaista počas šou rozbúcha nejedno pánske srdiečko. Veď napokon prvé intímnosti už stihli prebehnúť medzi východniarmi Mirkou a Radom – kráskinu ruku zachytila kamera v trenkách zadaného farmára. Video si môžete pozrieť — TU —

Avšak nie je vôbec výlúčené, že sa na statku nevykľuje aj románik medzi dievčatami, Romana z Topoľčian totiž na rovinu priznala, že už zažila vzťah so ženou. ,,Ja som nikdy nevedela, čo to je byť slobodná, pretože som vždy mala nejaké vzťahy. Furt som mala priateľa, potom som mala priateľku, potom som mala zase priateľa. A to išlo tak, že som išla zo vzťahu do vzťahu. Takže ja som asi prvýkrát slobodná a je to úžasné,“ vo svojej videovizitke prezradila pôvabná brunetka.

,,Viem sa naviazať citovo viac na muža ako na ženu, ale ženy sú pre mňa zaujímavejšie. Možno by mi mohol dopomôcť ku výhre niekto, koho by som si tam získala a išli by sme v tom dvaja, to by bolo super,“ ďalej uviedla pred zrakmi televíznych divákov, čím možno mierne naznačila aj svoju hraciu taktiku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

V Romaninom prípade je ale možné, že sa škandalóznejších situácií bude strániť. ,,Otec ma vydedí, keď sa bude za mňa hanbiť, mi povedal,“ ozrejmila s úsmevom 23-ročná barmanka, ktorá pracuje pod krídlami najznámejšej slovenskej influencerky Zuzany Plačkovej.

Farma 11

Zdroj: TV Markíza | Foto: Markiza.sk