Presne 18. mája sa v slovenskom šoubiznise strhla vlna pozornosti zameraná na celebritnú svadbu Patrika “Rytmusa” Vrbovského (42) s Jasminou Alagič Vrbovskou (30). Po takmer dvoch mesiacoch sa jeden z exkluzívnych hostí rozhodol prehovoriť o tomto veľkom “dni D”, avšak jeho slová novomanželov zrejme nepotešia!

Približne pred dvomi mesiacmi sa v Pezinskom zámku odohrala hostina plná známych tvárí. Na svadbe dnes už manželov Vrbovských nechýbali mená, ako Michal “Ego” Straka, manažérka a organizátorka celej udalosti Gabriela Drobová či hudobník Igor Kmeťo.

Rytmus a Jasmina

Práve uznávaný spevák sa dlhé týždne po tejto “honosnej akcií” rozhodol prehovoriť o obrovskom sklamaní, ktoré ho čakalo po vstupe do zámku. To bola skôr svadba na imidž, od dobrej zábavy to malo ďaleko, Kmeťo spomína s odstupom času, pričom neváhal uviesť aj dôvod jeho nespokojnosti.

Má to byť zábava, radosť, aby boli ľudia veselí, šťastní, usmiati. Že sa najem a vypijem si, dám si sladké, zatancujem si a zapálim, kedy chcem a nikto mi nebude rozkazovať,” hromžil na celú organizáciu, pripomínajúcu skôr obrad pre médiá než oslavu s rodinou a priateľmi.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Igor okrem toho uviedol aj fakt, že keby sa nejedná o svadbu jeho blízkeho priateľa, ktorého vníma ako vlastného syna, z Pezinku by po pár minútach odišiel. Zdá sa tak, že ani tisícová výzdoba či drahá organizácia nezaručí 100% spokojnosť, a to napriek tomu, že podľa publikovaných záberov sa celá udalosť zdala ako “dokonalá idylka”.

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram