Od roku 2014 sa vedie zdĺhavý proces, vyšetrujúci údajný faktoringový a daňový podvod obrovských rozmerov. Hoci slávna košická podnikateľka Nora Kabrheľová, svojho času verejnosti dobre známa ako Nora Mojsejová, pobudla nejaký čas vo väzbe, ku konečnému rozsudku stále nedošlo. Najnovšie správy zároveň naznačujú, že oficiálny verdikt asi tak skoro vyrieknutý nebude, nakoľko z okolia hlavnej aktérky prichádzajú nepríjemné správy.

Okresný súd v Bratislave bol nútený znovu odročiť súdny proces ohľadne kauzy veľkého podvodu, kde sa v “hre” nachádzajú státisíce eur. Jednou z hlavných podozrivých sa stala niekdajšia televízna hviezda Eleonóra Mojsejová, ktorá sa počas necelých šiestich rokov od zahájenia kauzy stihla vydajom premenovať na Kabrheľovú.

Nora Kabrhelova

K preloženiu pritom nedošlo po prvýkrát a príčina sa stále opakuje. Brunetkin obhajca totiž na súd doručil potvrdenie o opätovnej práceneschopnosti obžalovanej, ktorej zdravotný stav sa mal rapídne zhoršiť. Detaily o údajných problémoch medializované nie sú, no kompetentní podozrievajú klientkinu stranu z úmyselného naťahovania procesu.

Z toho dôvodu prokurátor požiadal súd o zváženie hlbšieho preverenia celej situácie, keďže potvrdenie od lekára spolu s celou zdravotnou dokumentáciou sa ako dôvod Norinej neprítomnosti neobjavili prvý raz. Ak by sa tieto závažné pochybnosti potvrdili, Kabrheľová by si mohla zavariť ešte viac ako doteraz.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nora Mojsejova

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/nora_kabrhelova