Valentine Sampaiovej z Brazílie sa podaril ozaj výnimočný úspech, keď sa vôbec ako prvá transrodová osoba dostala na obálku ikonického módneho časopisu. Redakcia francúzskeho Vogue ju opísala ako femme fatale, ktorá sa narodila ako muž…

Valentina Sampaio sa dostala na prestížnu obálku marcového vydania francúzskeho módneho periodika Vogue. Zmyselná fotografia už obletela svet s podtitulom “Transgender krása”. Stala sa tak vôbec prvou transrodovou modelkou, ktorej sa niečo také v kariére podarilo.

Krásna Valentina sa na obálke módnej biblie objaví odetá do zmyselného fialového a modrého svetla s podtitulom “Transgender krása – ako sa im vodí vo svete”. Svetlo sveta uzrie pre niekoho možno provokatívne vydanie časopisu koncom februára.

Valentina Sampaio

Valentina Sampaio

Valentina SampaioValentina SampaioValentina SampaioValentina SampaioValentina SampaioValentina SampaioZdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Iveta V
Milujem filozofiu a hlbokú noc, vtedy mi to myslí (aj píše) najlepšie. Múdrosť a krása sú pojmy, ktoré obdivujem...a ani náhodou nie som obyčajné dievča.