Vojvodkyňa Meghan Markle rozhodne nepatrí medzi konvenčných členov britskej kráľovskej rodiny! Jej počiny boli už neraz verejnosťou odsúdené, a to aj napriek tomu, že si ju princ Harry ešte donedávna neoblomne zastával. Počas návštevy prestížneho tenisového zápasu ale tmavovláska predviedla správanie, aké sa na dámu v jej postavení absolútne nehodí.

Už dlhšiu dobu sa pošuškáva, že s príchodom bývalej hollywoodskej hviezdy do paláca sa značne naštrbili dovtedy harmonické vzťahy medzi členmi šľachtickej famílie. Meghan má údajne maniére, akými sa vyznačujú svetoznáme herečky a nie ženy zastupujúce milovaný národ.

Meghan Markle

O tom, že čerstvá mamina rozkošného grófa Archieho sa zrejme ešte stále s rolou urodzenej dámy nezžila, svedčí aj jej správanie na nedávnom tenisovom turnaji vo Wimbledone, kde prišla podporiť najlepšiu kamarátku Serenu Williams. Zahraničné denníky tak boli doslova zaplavené sťažnosťami, poukazujúcimi na nanajvýš neprijateľné kroky britskej ikony.

Meghan divákov nemilo prekvapila

Okrem toho, že sa brunetka na udalosti ukázala v rifliach a tričku, pričom sa zároveň maskovala okuliarmi a širokým klobúkom, údajne sa odmietla usadiť v sekcii určenej pre kráľovskú rodinu a veselo zavítala medzi dav ľudí. Na tom by síce nič hrozné nebolo, keby sa nezachovala úplne nepochopiteľne.

meghan markle

Vojvodkyňa zo Sussexu vraj členov ochranky poverila tým, aby od nej odháňali každého fanúšika či záujemcu o fotografiu. Všetci diváci okolo Meghan tak mali prísny zákaz na ňu zvedavo hľadieť a už tobôž nie si ju zvečniť na mobil. Takéto veci sú ale úplne bežnou súčasťou života urodzených dám, a preto by mala kráska záujem priaznivcov o jej osobu ustáť s noblesou.

Ako pri každej príležitosti dokazuje kráľovná Alžbeta II. či vojvodkyňa Kate Middleton, ženy z kráľovského rodu sa takýmto spôsobom na verejnosti prezentovať nemajú – ony si vždy nájdu čas na rozhovory s ľuďmi a s prípadným fotením žiaden problém nemajú. Pre porovnanie – Kate sa napríklad počas tenisového turnaja v elegantných šatách usmievala na všetky strany a trpezlivo znášala žiadosti o snímku alebo krátku debatu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

kate middleton

kate middleton

Zdroj: Thesun | Foto: Instagram/meghanmarklest, katemiddletonphotos