Priaznivci reality šou Farma sa už určite nevedia dočkať 14. série, ktorá ovládne jesenný program. Divákov však nečaká iba úplne nová zostava súťažiacich, ale aj nový moderátor!

Po moderátorskej stránke mala Farmu na starosti až deväť sérií Kvetka Horváthová. Pri jubilejnej desiatke blondínka odovzdala štafetu Eve Kramerovej alias Evelyn. Spočiatku sa divákom zmena síce veľmi nepozdávala, no na obľúbenú komičku si zvykli, a tak sa dalo očakávať, že sa s Evkou stretneme aj po piatykrát. No nestane sa tak.

,,Veľká novinka! Nová Farma prichádza s obrovskou zmenou! Drsnú reality šou bude po prvý raz moderovať muž,“ šokovala na svojom Instagrame TV Markíza, ktorá odhalila, že sa už čoskoro budeme na jej obrazovkách opäť stretávať s najznámejším tatušom Marekom Fašiangom.

„Úlohu moderátora som sa rozhodol prijať, pretože Farma patrí dlhé roky k najsledovanejším programom Markízy a je pre mňa česť a zároveň veľká profesijná výzva byť jej súčasťou. Presvedčila ma dôvera ľudí, ktorí za projektom stoja, nový formát tejto šou ako aj fakt, že mám rád prírodu, zvieratá a hry. Najviac sa teším na natáčanie v exteriéri, konfrontácie s rôznymi typmi ľudí a na ochutnávku absolútne bio – eko homemade produktov, ktorými dúfam, že ma farmári ponúknu,“ prezradil herec preslávený najmä vďaka postave veterinára Tomáša Oravca v seriáli Oteckovia.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, evelynfresh