Pred pár hodinami obletela sociálne siete smutná správa o smrti známej televíznej tváre, ktorá bola niekoľko rokov neodmysliteľnou súčasťou obľúbenej šou Česko Slovensko má talent. 

Ak patríte k divákom projektu Česko Slovensko má talent, sympatická dramaturgička Katka, ktorú sme mohli zahliadnuť v zákulisí, je vám určite známa. Bohužiaľ, na obrazovkách ju už neuvidíme. ,,Lúčime sa s Katkou… Vy diváci ste ju mohli vidieť prostredníctvom televíznej obrazovky, my zo štábu Talentu sme ju poznali osobne,” znejú úvodné slová zo šokujúceho príspevku, ktorý sa objavil na facebookovom profile ČSMT.

,,Niekoľko rokov spolupracovala pri výrobe Talentu a bola jeho neodmysliteľnou súčasťou. Bohužiaľ, zasiahla nás veľmi smutná správa a Katka nás navždy nečakane opustila. Máme na ňu krásne spomienky a navždy zostane v našich srdciach. Posielame pozdrav do neba… Odpočívaj v pokoji, Katka,” stojí pri jej fotografii, kde od ľudí neustále pribúdajú smutné reakcie a odkazy do neba. Rodine a blízkym vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Zdroj/Foto: Facebook/Česko Slovensko má talent