V diaľke už bolo počuť svadobné zvony, no namiesto plánovania najkrajšieho dňa v ich živote prichádza šokujúci rozchod! Na prvý pohľad tvorila Lady Gaga a Taylor Kinney vyrovnaný, spokojný, šťastný a zaľúbený pár. Aj keď sa speváčka akosi upokojila a usadila, model sa evidentne do chomúta zatiaľ neženie a nám sa naskytá otázka – čo sa vlastne stalo?

Americká speváčka, textárka a najnovšie aj herečka Lady Gaga mala viac ako päťročný vzťah s hercom a modelom Taylorom Kinneym. Spoznali sa počas nakrúcania jej videoklipu ,,You and I”, ešte v roku 2011. Na minuloročného Valentína spečatila zamilovaná dvojica svoju lásku obrovským zásnubným prsteňom v tvare srdca, a tak sa tento rok očakávala hviezdna svadba. Zahraničné média však prichádzajú s informáciou, že celebrity už nie sú spolu!

Podľa portálu TMZ žili oddelene už začiatkom tohto mesiaca. Nevie sa, kto bol iniciátorom rozchodu, no blízke zdroje páru tvrdia, že sa odcudzili a Gaga je dnes doslova zdrvená. Víkend strávila v Mexiku a na fotografiách nemá zásnubný prsteň. Dokonca sa nezúčastnila ani oslavy Taylorových 35. narodenín. Čo už, možno ide len o krátku krízu, ktorá bude čoskoro zažehnaná.

#LadyGaga spotted in Mexico over the weekend

A post shared by HOLLYWOOD UNLOCKED (@hollywoodunlocked) on

 

#LadyGaga was spotted without her engagement ring after she and #TaylorKinney call it quits. 💔 ETonline.com has more. (📷: Getty Images)

A post shared by Entertainment Tonight (@entertainmenttonight) on

 

 

Foto: Twitter, Instagram | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)