Pokiaľ ste sledovali piatu sériu šou Superstar, meno Peter Borkovec vám rozhodne nemusíme predstavovať. Mladý finalista, ktorý si počas súťaže začal s porotkyňou Knechtovou, podľa najnovších informácií skončil na psychiatrickej liečebni. Z jeho slov až mrazí.

Petr Borkovec sa počas natáčania Superstar zamiloval do slovenskej porotkyne Kataríny Knechtovej. Tá mu city opätovala, avšak po niekoľkých mesiacoch tajného romániku prišiel nečakaný rozchod kvôli Petrovmu údajne zvýšenému požívaniu omamných látok.

Na margo tejto životnej skúsenosti zverejnila Knechtová len pred pár dňami videoklip, kde opisuje problémy vo vzťahu založené na alkohole. Neprešla ale dlhá doba a Petr šokuje priznaním, ktorým zarazil celé Česko i Slovensko. Skončil totiž na psychiatrickej liečebni.

Momentálne sa nachádzam na psychiatrickej liečebni. Niekedy človek ani nevie, ako sa tu môže rýchlo ocitnúť, môže sa to stať každému z nás,” informoval fanúšikov o svojom aktuálnom stave.

Ešte tu pár dní budem, a tak budem rád za trpezlivosť a podporu. Skladám tu pesničky, mám novú kapelu manažérku, a tak je škoda, že sa moja tvorba trošku pozastavila,” priznáva na rovinu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Bývalý finalista však dôvod, kvôli čomu/komu musel náhle absolvovať danú liečbu, neuviedol. Žeby za to mohol nedávny rozpad vzťahu so známou speváčkou a následné problémy s pitím? To je nateraz otázne, Petrovi ale prajeme skoré vyliečenie a najmä veľa síl, aby sa mohol čoskoro konečne postaviť na pódiá a nepremrhal svoj hudobný talent.

Foto: Instagram/PetrBorkovec_Official, YouTube