Londýn sa ocitol v poriadnom šoku. Stalo sa tak počas honosného sprievodu kráľovskej rodiny, kedy došlo k nečakanému incidentu. Kate Middleton a Princ William sa totiž dopustili dopravnej nehody, pri ktorej utrpela vážne zranenia nevinná žena!

Kráľovský sprievod Kate Middleton a Princa Williama sprevádzala nešťastná nehoda. Počas presunu anglickej veľmoci totiž došlo k vážnej dopravnej zrážke po tom, čo sa podľa zahraničných médií snažil jeden z ochrankárov obehnúť iné vozidlo a prešiel na motorke do protismeru.

V danom momente, presne o 12:50 hod, sa však na ceste nachádzala staršia žena prechádzajúca cez priechod pre chodcov do svojho domu, vzdialeného približne 300 metrov od miesta činu. Strážna služba si ju zrejme v rýchlosti nevšimla a došlo k nečakanej zrážke.

83-ročná pani bola okamžite prevezená do nemocničného zariadenia. Utrpela viacero zranení, avšak zrejme najväčšie obavy vyvoláva vážna zlomenina panvy. Kate Middleton a Princ William majú byť v absolútnom poriadku, no neskrývajú svoje pobúrenie a smútok z daného incidentu.

Kráľovská rodina uznala svoje zavinenie na dopravnom incidente pokornou žiadosťou o návštevu 83-ročnej ženy v súkromnej nemocnici. Okrem toho má byť v kontakte s jej blízkou rodinou, a tak je možné, že sa bude podieľať i na financovaní liečby.

Viac záberov z miesta nehody si môžete pozrieť >>>TU<<<

Po zrážke musela ihneď zasahovať sanitka

Zdroj: DailyMail.co.uk | Foto: Twitter