Legendárneho českého speváka Karla Gotta netreba nijak zvlášť predstavovať. V posledne dobe však maestra trápia pomerne časté zdravotné problémy, pričom v jeho pokročilom veku lekári nechcú brať nič na ľahkú váhu. Pred pár hodinami dokonca prišla zo susedných Čiech šokujúca správa o tom, že nezabudnuteľný slávik leží izolovaný v nemocnici!

Minulý týždeň sa u 79-ročného umelca objavilo ochorenie dýchacích ciest, kvôli ktorým musel byť náhle hospitalizovaný. Doktori sa rozhodli, že pána Gotta nechajú v izolácii, nakoľko akékoľvek ďalšie ťažkosti by mu mohli vážne narušiť celkový zdravotný stav. Denník AHA! sa dokonca vyjadril, že prípadný ďalší zápal pľúc alebo priedušek by ho dokonca mohol ohroziť na živote.

karel gott

Personál pražskej nemocnice sa pre takýto razantný krok rozhodol najmä z dôvodu, že niekoľkonásobný slávik má už po rakovine a sérií zápalov dýchacích ciest značne oslabenú imunitu. Momentálne ho preto držia v karanténe, aby sa predišlo akýmkoľvek komplikáciám. Spevák už musel preložiť aj jeden zo svojich naplánovaných koncertov až na január budúceho roku. Prajeme mu, samozrejme, aby sa z ochorenia čo najskôr zotavil a mohol opäť rozdávať svoju povestnú energiu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

karel gott

Zdroj: ahaonline.cz | Foto: Instagram/KarelGott