Kristína Kövešová, redaktorka TV Markíza, ktorá je známa svojím kontroverzným výberom tém, sa aktuálne zaoberá pedofíliou. Pri tejto príležitosti zorganizovala diskusiu – okrem odborníkov sa jej ale zúčastnila i známa Slovenka. Jej dcéra sa totiž taktiež dostala do kontaktu s mužom obdivujúcim mladé dievčatá.

Na citlivú tému pedofílie sa rozhodla verejne prehovoriť herečka Jana Wágnerová, ktorú môžete poznať najmä z obľúbených Rodinných prípadov, ale taktiež i z jojkárskej zoznamky Take Me Out, kde si hľadala muža.

Jana Wagnerova

Pozor, na online hry

Slovenská kráska sa zúčastnila diskusie Kristíny Kövešovej, kde sa nebála porozprávať o detailoch vlastnej skúsenoti s pedofilom, s ktorým tri mesiace prostredníctvom internetu komunikovalo jej 10-ročné dievčatko. Muž sa vraj na ňu nakontaktoval prostredníctvom online hry v mobile. „Vďakabohu, u nás nedošlo k tomu, že by mali nejaké stretnutie alebo niečo, my sme to zastavili ešte včas. Ale za mojím chrbtom, napriek tomu, že som už zistila, že si píše s niekým z Nemecka. Moja dcéra má len 10, vie výborne po anglicky, tak komunikovali v angličtine,“ bez okolkov opísala nepríjemnú skúsenosť herečka.

Hoci Janka dcére kontakt s neznámym zakázala, ona si s ním poza jej chrbát písala celý ďalší mesiac. Keď to zistila, chcela od muža video, aby aspoň vedela, či ide o reálnu osobu. „On mi ho neposlal a mojej dcére nakázal, aby mi nepovedala, že si píšu ďalej. Ona to urobila napriek tomu, že máme blízky vzťah,“ pokračovala v rozprávaní Wágnerová.

Jana Wagnerova

Plánovali už aj svadbu

Pri písaní to, bohužiaľ, neskončilo a prišli na rad fotografie a plány do budúcna, pričom sa skloňovalo i slovo svadba. Známa brunetka však na to našťastie prišla, z čoho bola celá rodina zhrozená, a dcére mobil odobrala. „Vďakabohu, nebola vyzlečená. Bola tam v tielku, ale mala tie fotky asi takým štýlom, že sa pozerala do kamery dohora, prosto verím tomu, že pre dospelého muža boli se*uálne zaujímavé.“

Po tejto skutočnosti ostala Jana šokovaná a nevedela, na koho sa obrátiť. Ako prvá jej napadla práve Kristína, s ktorou sa poznajú z vysokej školy. Redaktorka jej tak podala pomocnú ruku. Dnes sa nešťastná mamina snaží dcéru viac kontrolovať a zároveň si k nej opäť nájsť dôveru.

Jana Wagnerova

Video z diskusie si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Topky.sk | Foto: Topky.sk, Instagram