Rakovina je strašiakom ľudstva a zrejme každá z nás dúfa, že jeho život širokým oblúkom obíde. Výnimkou nebola ani známa kráska Patrícia Vittek. Úspešná podnikateľka sa však pred rokom dozvedela šokujúcu správu, po ktorej sa vraj zložila ako domček z kariet.

Pri pohľade na Patríciu Vittek by si nejeden myslel, že táto kráska si žije život ako z rozprávky. Dokonalé úsmevy, značkové oblečenie, luxusné dovolenky, milujúce dcéry a mladší priateľ po jej boku budia dojem, že jej posledné obdobie ku šťastiu naozaj nič nechýba. Aj v tomto prípade sa však ukázalo, že verejná prezentácia môže byť niekedy naozaj poriadne mylná.

Patricia Vittek

Pred pár dňami si Paťa na Instagrame vyliala svoje srdiečko a s fanúšikmi sa podelila o šokujúcu informáciu z jej najhlbšieho súkromia, o ktorej doposiaľ zrejme vedeli len jej najbližší. Po tom, čo sa 39-ročná brunetka zamyslela nad tým, ako svet funguje na základe vibrovania energií ľudí, priznala, že jej lekári pred rokom diagnostikovali nádor.

,,Keď som pred rokom mala v papieroch od doktora napísané slovo “Tumor Mammae”, v čakárni, keď ma poslali domov pre osobné veci a WC papier, som sa poskladala ako domček z kariet. To, čo mi letelo hlavou, nebolo nič, čo by som sa dovtedy 5 rokov učila na seminároch, internete či z kníh. Zbytočne máte za sebou kurzy sebaovládania, pozitívneho myslenia či diplomacie. Keď viete, že máte niečo, čo sa nevylučuje a nedá sa odložiť bokom alebo sa nestačí nadýchnuť a rátať do štyroch, aby to prešlo. Nie, nezaberá to, keď máte „deti a strach“,“ Patrícia na rovinu prezradila, aké pocity ju po krutom verdikte lekárov sprevádzali.

Následne sa Paťa rozhodla, že odletí do Mexika, aby si vyvetrala hlavu a načerpala potrebnú pozitívnu energiu. Ako sa ukázalo – bola to trefa do čierneho. ,,Operovali ma až na Slovensku, no v Mexiku mi jedna výnimočná žena – kurandera, žijúca mimo civilizáciu, vyliečila niečo veľmi dôležité. „Dušu a myslenie“. Preto sa dnes usmievam, aj keď moje prsia už dávno neobsahujú silikón…,“ známa Slovenka odhalila verejnosti, čo jej v boji s ťažkým ochorením najviac pomohlo, pričom celý jej príspevok si môžete prečítať nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/patriciavittek_official