Rakovina je strašiakom ľudstva a zrejme každá z nás dúfa, že jeho život širokým oblúkom obíde. Výnimkou nebola ani známa kráska Patrícia Vittek. Úspešná podnikateľka sa však pred rokom dozvedela šokujúcu správu, po ktorej sa vraj zložila ako domček z kariet.

Pri pohľade na Patríciu Vittek by si nejeden myslel, že táto kráska si žije život ako z rozprávky. Dokonalé úsmevy, značkové oblečenie, luxusné dovolenky, milujúce dcéry a mladší priateľ po jej boku budia dojem, že jej posledné obdobie ku šťastiu naozaj nič nechýba. Aj v tomto prípade sa však ukázalo, že verejná prezentácia môže byť niekedy naozaj poriadne mylná.

Patricia Vittek

Pred pár dňami si Paťa na Instagrame vyliala svoje srdiečko a s fanúšikmi sa podelila o šokujúcu informáciu z jej najhlbšieho súkromia, o ktorej doposiaľ zrejme vedeli len jej najbližší. Po tom, čo sa 39-ročná brunetka zamyslela nad tým, ako svet funguje na základe vibrovania energií ľudí, priznala, že jej lekári pred rokom diagnostikovali nádor.

,,Keď som pred rokom mala v papieroch od doktora napísané slovo “Tumor Mammae”, v čakárni, keď ma poslali domov pre osobné veci a WC papier, som sa poskladala ako domček z kariet. To, čo mi letelo hlavou, nebolo nič, čo by som sa dovtedy 5 rokov učila na seminároch, internete či z kníh. Zbytočne máte za sebou kurzy sebaovládania, pozitívneho myslenia či diplomacie. Keď viete, že máte niečo, čo sa nevylučuje a nedá sa odložiť bokom alebo sa nestačí nadýchnuť a rátať do štyroch, aby to prešlo. Nie, nezaberá to, keď máte “deti a strach”,” Patrícia na rovinu prezradila, aké pocity ju po krutom verdikte lekárov sprevádzali.

Následne sa Paťa rozhodla, že odletí do Mexika, aby si vyvetrala hlavu a načerpala potrebnú pozitívnu energiu. Ako sa ukázalo – bola to trefa do čierneho. ,,Operovali ma až na Slovensku, no v Mexiku mi jedna výnimočná žena – kurandera, žijúca mimo civilizáciu, vyliečila niečo veľmi dôležité. “Dušu a myslenie”. Preto sa dnes usmievam, aj keď moje prsia už dávno neobsahujú silikón…,” známa Slovenka odhalila verejnosti, čo jej v boji s ťažkým ochorením najviac pomohlo, pričom celý jej príspevok si môžete prečítať nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

View this post on Instagram

Milujem, lebo verim tomu, ze som milovana. Presne tak to funguje. Dostavame od vas s Tomasom kopec sukromnych sprav, niektore vam postnem niekedy v pribehu. Pre jedinu vec. Dnes som citala zaujmavy clanok o kvantovej fyzike a nasom svete. Hadat sa a polemizovat,ze svet nefunguje vibraciami energie nas ludi je ako presviedcat sa,ze novorodenec si mlieko varí sam .Vedci skúmajúci kvantový svet a hovoria to jasne: celý svet – to je energia nás ludi. Ked som pred rokom mala v papieroch od doktora napisane slovo “Tumor Mammae”, v cakarni ked ma poslali domov pre osobne veci a Wc papier som sa poskladala ako domcek z kariet. To, co mi letelo hlavou nebolo nic, co som sa dovtedy 5 rokov ucila na seminaroch, internete, ci z knih. Zbytocne mate za sebou kurzy sebaovladania, pozitivneho myslenia ci diplomacie. Ked viete, ze mate nieco, co sa nevylucuje a neda sa odlozit bokom, alebo sa nestaci nadychnut a ratat do styroch aby to preslo. Nie, nezabera to, ked mate “deti a strach”. Odletela som do Mexica, na miesto kde to vraj bud pochopite a nebude sa vam chciet odist, alebo sa uz nikdy nebudete chciet vratit spat. O tomto vsetkom pisem v knihe, no dolezite je, ze nepresiel den, aby som sa tam nechcela vratit a diagnoza, ktorej sa doktori tak obavali a my doma sa bali, zmenila zahadne formu a stav na “ nevieme ako je to mozne, ale bol to iba…”:) Nie, operovali ma az na Slovensku, no v Mexicu mi jedna vynimocna Zena-kurandera, zijuca mimo civilizaciu vyliecila nieco velmi dolezite . “Dušu a myslenie”. Preto sa dnes usmievam, aj ked moje prsia uz davno neobsahuju silikon a aj keď nam nechodia len spravy ako “ ste krasny par”, “drzime vam palce”, “aj my mame vekovy rozdiel a.. “,. Usmievam sa aj pri tom, co by malo a chcelo rozbit a rozhadzat to,co si strazim ako oko v hlave , “lasku“sebadoveru,sebavedomie, vedomie,vieru a silnu energiu a sexualitu zeny, ktora je tak podstatna a dolezita, ze keby sme si ju vsetky zacali uvedomovat a vedeli s nou narabat tak ako by sme vedeli, tak sa muzi stanu opat nielen lovcami, ale aj vodcami…“ chlapmi,hrdymi otcami rodin a tym co mame pocit, ze prestavaju byt.” Som o tom presvedcena. …/viac na @superfeel_konferencia #mybook&story

A post shared by Patricia Vittek (@patriciavittek_official) on

Zdroj/Foto: Instagram/patriciavittek_official