Kto sledoval kariéru Mariána Semana, vie, že to nemal v živote ľahké. Vyhadzov z domu, drogy či pokus o samovraždu – to bola temná minulosť iba 20-ročného YouTubera a influencera, o ktorom si mnohí mysleli, že je už z najhoršieho vonku. Žiaľ, predvčerom Slovensko šokovala správa o jeho smrti.

V stredu sa na instagramovom profile itsmajoseman, ktorý sleduje takmer 70-tisíc ľudí, objavil mimoriadne smutný oznam. Nepatrili však majiteľovi účtu, ale jeho mame. „Majko už nenatočí žiadne video, dnes mi polícia oznámila, že môj syn zomrel. 22. septembra by oslávil 21-narodeniny. 1. 9. 2021 sa jeho mladý život skončil,“ s veľkou bolesťou v srdci napísala užialená žena.

Napriek tomu, že príčina smrti uvedená nebola, mnohí si Majov odchod zo sveta spojili s jeho závislosťou na drogách. Mladík sa síce koncom augusta na profile pochválil, že je už mesiac čistý, no zdá sa, že omamné látky boli silnejšie než on.

,,Bol ubytovaný v jednom z našich apartmánov a ráno mi volala polícia, že tam je mŕtvy človek, že sa asi predávkoval. Bola tam striekačka a kopec liekov. Mal tam priateľku, ktorú odviezli rovno na psychiatriu,“ český portál Extra.cz cituje jeden z príspevkov na sociálnej sieti, z ktorého slov sa tisnú slzy do očí. Blízkym vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/itsmajoseman