Žijeme v časoch online prenosov, kedy zaznamenávame všetko od pôrodov až po smrť. Nič už nezostáva tabu. Zúfalé dievčatko z Georgie už nevidelo svetlo na konci tunela, a tak zo zúfalstva zapla webkameru a rozhodla sa ukončiť svoj život. Šokujúce video samovraždy sa dnes šíri po internete.

Pred pár dňami otriasla celým svetom nepochopiteľná správa, ktorá hovorí o smrti len 12-ročnej Katelyn Nicole Davis. Mladá teenagerka, ktorá dlhodobo trpela depresiami, sa obesila na strome v záhrade rodinného domu. Svoj odchod na druhý svet uskutočnila pred zapnutou webkamerou v priamom prenose na Facebooku. Dievčina už ďalej nedokázala zniesť poníženie a dôvodom jej samovraždy malo byť sexuálne obťažovanie zo strany príbuzného. Polícia prišla na miesto činu okamžite, no Katelyn sa im už zachrániť nepodarilo. Počas prevozu do nemocnice lekár skonštatoval smrť.

Mladé dievča vo videu vysvetľuje dôvod svojej samovraždy: „Prepáčte za všetko. Veľmi sa ospravedlňujem za všetko, ale už nemôžem takto ďalej. Prepáčte, že som nebola dosť silná. Prepáčte všetci.“ V závere sa Katelyn odhodlá k najhoršiemu a video končí viac ako 20-minútovým záberom na jej telo, kým v pozadí sa ozýva ženský hlas volajúc jej meno.

Foto: YouTube.com, Facebook | Zdroj: DailyMail.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Michaela G.
Som odchovaná na poctivej oravskej slanine, no presadila som sa k Nitre. Písanie ma fascinovalo od detských čias Brava, som autorkou ženských románov.:-)